Plastický chirurg MUDr. Marek Šipka a plastický chirurg MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. z eveclinic Bratislava tohto roku v máji ako prvý na Slovensku zväčšili prsia silikónovými prsnými implantátmi Motiva Ergonomix z rezu iba 2,5 - 3,5 cm. K vloženiu bežného silikónového implantátu pritom zručný plastický chirurg musí štandardne spraviť rez dlhý najmenej 5 cm.

 

Prelomový okamih zväčšenia prsníkov pomocou implantátov

K vloženiu implantátu s objemom 375 ml a 500 ml použili lekári špeciálnu techniku. Implantát Motiva Ergonomix pred vložením do prsníka stlačili na minimálnu veľkosť vďaka tzv. Insertion Sleeve, čo je sterilné vrecúško v tvare lievika.

MUDr. Marek Šipka

S pomocou Motiva Ultralight LED Retractor, svetelného háku pre lepšiu viditeľnosť, MUDr. Šipka pred vložením implantátu vypreparoval presnú kapsu na zvolený implantát.

 

Zväčšenie prsníkov implantátmi s najmenšou jazvou - MUDr. Šipka

MUDr. Jozef Fedeleš, PhD.

Odkedy začal MUDr. Jozef Fedeleš robiť s Motiva Ergonomix, využíval ich vlastnosti – výbornú kohéziu a mäkkosť gélu a snažil sa robiť čo najmenšiu jazvu. Do cca 300ml robil štandardne 3cm rez. S pomocou Insertion Sleeve je možná jazva len okolo 2,5 cm. Pri väčších objemoch implantátov potom 3-4 cm. No a vďaka použitiu Insertion Sleeve vložil lekár 500ml implantát, s profilom full len cez 3,5cm! Odteraz môžu už aj dámy, ktoré túžia po väčšom objeme, mať malinkú jazvu a nemusia „strpieť“ veľké jazvy, pretože sa rozhodli pre bujnejšie poprsie.

 

Miminálna jazva s Insertion Sleeve! Implantát Motiva Ergonomix 500 ml, profil Full cez 3,5 cm jazvu - operoval J. Fedeles eveclinic"Miminálna jazva s Insertion Sleeve! Implantát Motiva Ergonomix 500 ml, profil Full cez 3,5 cm jazvu - operoval J. Fedeles eveclinic"

Kapsula a riziko infekcie s Motiva implantátmi

Vzhľadom k tomu, že implantát je vložený do prsníka cez sterilné vrecúško a nedotýka sa tkaniva okolo rezu, nehrozí, že by sa na ňom prichytila jediná kožná baktéria a riziko rozvoja infekcie okolo implantátu je úplne minimálne. I malá zápalová reakcia okolo implantátu môže vyprovokovať vznik kapsulárnej kontraktúry. Spomínanou operačnou technikou teda predchádzame taktiež riziku vzniku kapsulárnej kontraktúry. Ide o veľmi bezpečnú techniku.

Zväčšenie prsníkov implantátmi s najmenšou jazvou

Vďaka dokonalej kohézii a mäkkosti gélu vo vnútri implantátu sú výsledkom operácie na pohľad i na pohmat úplne prirodzené prsia, na ktorých takmer nikto nespozná, že boli zväčšené silikónovými prsnými implantátmi. I keď ste štíhla a budete ležať na chrbte na pláži alebo zdvihnete ruky nad hlavu, prsia budú vyzerať prirodzene. Prvá operácia prebehla na klinike eveclinic v Bratislave, kde je už bežne dostupná všetkým klientkam, ktoré sa rozhodnú pre zväčšenie prsníkov implantátmi Motiva Ergonomix.

  . 

 

Objednať sa - MUDr. Šipka Objednať sa - MUDr. Fedeleš

 

Spojte sa s nami

Youtube

Estheticon

Zobraziť profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2019