Bezpečnosť vďaka inováciám MotivaHybrid™ je bezpečný spôsob ako docieliť vytúžený výsledok zväčšenia prsníkov, ktorým sú prirodzené prsia, na pohľad i na dotyk nerozoznateľné od prírodných. Kombináciu menšieho implantátu a vlastného tuku je možné skutočne prirovnať k umeleckému dielu.

Kedy je možné MotivaHybrid™ použiť?

MotivaHybrid™ sa používa keď si prajete plnší dekolt a neviditeľné prechody medzi implantátom a vlastným tkanivom. K vyrovnaniu rôznych asymetrií alebo k zúženiu medzery medzi prsníkmi. MotivaHybrid™ je iný. Výsledok, ktorý docielite pomocou MotivaHybrid™ je veľmi detailný a perfekcionistický!

MotivaHybrid™ - Kombinácia implantátu a vlastného tuku

MotivaHybrid™ - Kombinácia implantátu a vlastného tuku

Bára, 28 rokov

Bára (modelka Elite Model, známa tiež ako účastníčka reality show Robinsonov ostrov) Bára podstúpila začiatkom mája zväčšenie prsníkov špeciálnou technikou MotivaHybrid™, kde sa kombinuje implantát s vlastným tukom. „Aj napriek tomu, že je klientka veľmi štíhla, sa vo väčšine prípadov nájde pár desiatok ml tuku na každom ženskom tele. Tým sa dá následne doplniť okolie implantátu tak, aby nebol okraj implantátu vôbec zreteľný a doplní sa trochu objemu v prípade, že väčší implantát nebolo možné použiť. Takto získaný tuk sa dá navyše použiť i do tváre, k odstráneniu vrások, alebo rôznemu contouringu,” vysvetľuje doc. MUDr. Ondřej Měšťák, PhD.

Bára pred a po zväčšení pŕs

Bára pred a po zväčšení pŕs

V prípade Báry sa tuk odoberal z oblasti vonkajších stehien a odobralo sa ho asi 40 ml. Následne sa rovnomerne aplikoval do hornej časti dekoltu okolo implantátu, na zjemnenie kontúr dekoltu.

Výsledný efekt operácie MotivaHybrid™: Použitý implantát Motiva Ergonomix 265 ml + cca 40 ml aplikovaného tuku = celkové zväčšenie objemu prsníkov v rozmedzí cca 290 až 300 ml.

Je pre Vás MotivaHybrid™ vhodný?

Pokiaľ odpoviete na aspoň jednu z týchto otázok kladne, potom áno!

prajete si užšiu medzeru medzi prsníkmi?

máte asymetrické prsia?

nechcete prepadlinu na hrudníku pri zmenšení objemu prsníkov alebo modelácii?

ste veľmi štíhla, preto chcete pridať nejakú veľkosť košíčka a nechcete, aby bol implantát v dekolte viditeľný?

idete na reaugmentáciu (výmenu prsných implantátov) a chcete, aby bol výsledok dokonalý i bez výrazného zväčšovania?

chcete niektorú časť Vášho tela vytvarovať (odsať) a naopak zviditeľniť poprsie, ale stále ostať pri prirodzenosti?

A že sa nejaký tuk časom stratí?

Áno, to sa deje pri každom prenose tuku a chirurg s tým už dopredu počíta. Aplikuje toľko tuku, koľko bude na danom mieste žiadúce, s ohľadom na jeho predpokladaný úbytok.

Zväčšenie pŕs technikou MotivaHybrid™

Zväčšenie pŕs technikou MotivaHybrid™

Aká je cena hybridnej operácie prsníkov?

Cena závisí na jednotlivom chirurgovi alebo klinike. Je vždy vyššia, než cena zväčšenia prsníkov iba implantátmi. Obvykle sa pohybuje okolo 4 000 eur (samozrejme sa zohľadňuje typ implantátu a rozsah prenosu tukového tkaniva). Chirurg Vám všetko vysvetlí na konzultácii.

 

 


Reálné výsledky zvětšení prsou pomocí implantátů

 

Často kladené otázky:

 

 

 
1

Plánujem MotivaHybrid™ operáciu. Je možné odsatý tuk použiť aj na doplnenie do tváre? Ako výplň do vrások?

Rozhodne áno. Táto operačná technika je žiadaná a bežne sa používa. Navyše s MotivaHybrid™ máte rýchlejšiu rekonvalescenciu v zmysle menších opuchov, než ako je tomu pri bežnom prenose tuku.

 
2

Je možné zrealizovať doplnenie prsníkov tukom, keď som augmentáciu implantátmi podstúpila už skôr?

Áno, možné to je. Nečakajte ale zväčšenie o nejakú podstatnú veľkosť. Ide skutočne iba o doplnenie – doladenie detailov, nie o zväčšenie napr. o celú veľkosť.

 
3

Je pre mňa vhodný MotivaHybrid™, keď mám plánovanú mastopexiu (modeláciu prsníkov)?

Pre väčšinu klientok, ktoré potrebujú výraznejšiu modeláciu alebo chcú plnší vzhľad pŕs v dekolte, je MotivaHybrid™ vhodný.

 
4

Keď som pred 10 rokmi podstúpila augmentáciu implantátmi, chcela som, aby boli prsia čo najviac vidieť. Od tej doby sa moje vnímanie vlastného tela dosť zmenilo, mám už deti a chcela by som upraviť ako vzhľad prsníkov, tak aj vzhľad celého tela. Je pre mňa MotivaHybrid™ vhodným riešením?

Väčšina klientok, ktoré sa chystajú na tzv. „Mommy makeover“ sú vhodnými kandidátkami pre MotivaHybrid™, pretože môžu vyriešiť niekoľko problémov v jednom operačnom výkone: - odstránenie nežiadúceho tuku z problematických partií - dosiahnutie lepšieho vzhľadu prsníkov ako pred 10 alebo 15 rokmi - pridanie objemu svojmu pozadiu či tvári, proste tam, kde je to za potreby.

 
5

Aká dlhá je rekonvalescencia po MotivaHybrid™?

Rekonvalescencia je rovnaká ako v prípade tradičného zväčšenia prsníkov iba s implantátmi.

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings