Dokonalý dekolt s najkvalitnejšími implantátmi len za len za 2 480 €!

Využite bezkonkurenčnú ponuku na zväčšenie prsníkov guľatými implantátmi Motiva PLUS v termíne 1.6. – 31.8.2018 a ušetrite až 450 €!

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu:

✓☏ telefonicky na 02/52444022
✓☏ alebo 0911 108 741
✓ ✉ alebo mailom info@frais.sk

 

Možnosť platby aj NA SPLÁTKY ;-)
Tešíme sa na vás!

OBJEDNAJTE SA UŽ TERAZ

 

✅Prsné implantáty dodávajú ženám sebavedomie už desiatky rokov. Ich napredovanie a inovácia sa však posúvali vpred iba veľmi pomaly.

✅Preto sa vedci, vývojári a ľudia z tejto oblasti rozhodli vyrobiť niečo, čo bude spĺňať nároky dnešných, moderných žien.

✅A tak vznikli implantáty Motiva Implant Matrix. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete tie najdôležitejšie zdokonalenia.

Nepriepustná bariéra BluSeal

Aby sa zabránilo priepustnosti gélu do tela, je v každom plášti implantátu prítomná bariéra – vrstva, ktorá tomuto javu zabraňuje a tým aj znižuje riziko kapsulárnej kontraktúry. Tento prvok sa používa už vyše 20 rokov.

Len v prípade Motiva implantátov má táto vrstva svetlomodré sfarbenie, čo umožňuje lekárom vidieť, bezprostredne pred vložením implantátu do tela, či nebola bariéra narušená a gél neprenikne do organizmu.

Je to posledná vizuálna kontrola, ktorá pomáha predchádzať už spomenutým komplikáciám.

Zátka TrueMonobloc

Vďaka nej je plášť implantátu veľmi funkčný, umožňuje, aby sa choval ako celistvá štruktúra. Čo znamená, že sa predchádza ruptúre implantátu pri jeho vkladaní v tomto, inak citlivom, mieste.

Taktiež je možné jeho vloženie skrz menšiu incíziu, teda menšiu reznú ranu.

Viskoelasticita – reologické vlastnosti

Motiva má pre pacientky v Európe 2 typy implantátov, reagujúc na požiadavky žien. Guľatý implantát Motiva PLUS pre plný dekolt a ergonomický implantát Motiva Ergonomix pre najprirodzenejšie vzhľad a dotyk.

ProgressiveGel Ultima pre Motiva Ergonomix je najmodernejší gél novej generácie a vďaka nemu bolo možné vyrobenie prvého ergonomického implantátu, ktorý má supervysokú elasticitu a nízku viskozitu.

To spôsobuje, že sa správa rovnako, ako vaše vlastné telo. Reaguje na gravitáciu a pohyb. Taktiež sú prsia viac prirodzené na dotyk.

Je to tiež bezpečnejšia alternatíva k anatomickému implantátu. A prečo bezpečnejšia?

Po vložení implantátu do tela ženy môže dôjsť k tzv. rotácii. A v prípade okrúhleho nebo ergonomického implantátu o nič nejde. Ale anatomický má presný tvar a umiestnenie. Ak dôjde k jeho rotácii, prsia sú deformované a treba podstúpiť reoperáciu.

Motiva Ergonomix je preto skvelou voľbou, keď žena chce prirodzenejšie vyzerajúce prsia
a nechce riskovať možný, už vyššie spomenutý, efekt. Vysoká elasticita zároveň umožní vloženie implantátu cez menšiu reznú ranu, teda ostane i menšia jazva.

SilkSurface

SilkSurface je jedinečný povrch plášťa implantátu. Výskumy v spolupráci s Univerzitou v Manchastri (UK) vyústili k vzniku novej metódy, ako tento povrch vytvoriť. A to nanotechnológiou laserom. Vďaka tomu sú znížené riziká spojené s augmentáciou a umožňuje to žene i naďalej žiť aktívny život.

Mnohé iné značky anatomických implantátov používajú textúrovaný povrch, pretože je dôležitý na zamedzenie rotácie. Lenže pri tomto type sú väčšie riziká vzniku kapsulárnej kontraktúry. Motiva rotácii zabrániť nepotrebuje, preto môže použiť najbezpečnejší povrch, SilkSurface.

Ten je vyrobený v jednom kroku, naraz, čo robí povrch konzistentnejším a bez tenkých miest. Taktiež nie je leptaný soľou, alebo cukrom (ako je tomu u väčšiny implantátov). Všetky tieto atribúty vedú k minimalizácií ruptúry implantátu.

Q-chip

Ide o pasívny rádiofrekvenčný čip, ktorý umožňuje lekárom po celom svete bezpečne a presne identifikovať prsný implantát zvonku. Pacientka už nepotrebuje kartičky a taktiež si môže byť istá, že jej boli voperované Motiva implantáty.

Ako už bolo uvedené, ide o pasívny čip, ktorý obsahuje 15-miestny číselný kód, jedinečný pre každý jeden kus. Je možné ho prečítať iba čítačkou, presne na to určenou. Jeho nositeľka sa nemusí obávať kontroly na letisku, vyšetrení v nemocnici (MRI a pod.)

V neposlednom rade treba vyzdvihnúť spoluprácu Motiva so svetovou poisťovňou Lloyd,
ktorá ocenila práve túto bezpečnostnú technológiu. A to natoľko, že v prípade zdravotných komplikácií hradí náklady na reoperáciu. Kdekoľvek na svete. Čiže aj keď sa majiteľka Motiva implantátov presťahuje, nemusí sa nutne vracať späť na Slovensko a kliniku, kde ju operovali. Jednoducho si vyhľadá pracovisko v zahraničí a Lloyd jej uhradí reoperáciu.

V Európe, aj na Slovensku, je možné si vybrať pri okrúhlych implantátoch, či túto technológiu žena chce, alebo nie. Pri Ergonomixoch je už čip automaticky v implantáte. Treba ale pripomenúť, že ak sa rozhodnete pre implantáty bez Q-chipu, poistka na Lloyd neplatí a prípadnú reoperáciu si pacientka hradí sama. 

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2023

cookie_settings