Bianka podstúpila zväčšenie poprsia u MUDr. Dominiky Kevickej v eveclinic. Chcela prirodzený vzhľad, aby jej prsia mali späť objem, ktorý stratila v dôsledku schudnutia.

Ako po takmer roku hodnotí výsledok augmentácie? Je niečo, čo by na svojom rozhodnutí zmenila?

Bianka, pred niekoľkými mesiacmi, skoro pred rokom, ste podstúpili operáciu zväčšenia poprsia na klinike eveclinic u pani doktorky Kevickej. Zmenilo sa od tej doby u vás niečo? Vnímanie samej seba, sebavedomie, pracovné príležitosti? Ako sa celkovo cítite s novým dekoltom?

Konečne mám objem pŕs, na aký som bola v minulosti zvyknutá. Čo sa týka pracovných príležitostí, nezmenilo sa nič, len teda vyzerajú na mne veci lepšie. Čo sa týka sebavedomia, to mi rozhodne stúplo, povedala by som, že je prinavrátené. 

Vnímate nejaký rozdiel pred operáciou a po operácii pri bežných činnostiach, či športe?

Čo sa týka bežných činností, rozdiel vnímam hlavne pri ležaní na bruchu, cítim, že sú tie prsia pevnejšie, ale normálne na nich viem spať. Pri športe necítim rozdiel vôbec.

Čo vás priviedlo k tomu túto operáciu zväčšenia poprsia podstúpiť?

To, aby vyzeralo oblečenie na mne lepšie, lebo proste vyzerá lepšie. Ja som bola v minulosti na takéto prsia zvyknutá. Preto som si ani nedala väčšiu veľkosť, pretože som chcela také prsia, ako som mala, keď som mala viac kíl, plus som v tej dobe brala antikoncepciu, ktorá svojim pôsobením držala tie prsia nafúknuté.

Máte ergonomické implantáty o veľkosti 320 ml. Je niečo, čo by ste zmenili pri výbere implantátov? Tvar, veľkosť... Pokiaľ áno, čo by to bolo a prečo?

Mám 300 ml a 320 ml, rozdielne veľkosti kvôli miernej asymetrii. Na výbere implantátov by som nemenila nič, som spokojná.

Bianka, prečo MUDr. Kevická a eveclinic?

Moja druhá konzultácia bola u pani dr. Kevickej, ktorá mi bola hneď sympatická, profesionálna, s veľkým záujmom o klienta. Preto som sa rozhodla pre pani doktorku, zhodli sme sa na tom, že nepotrebujem veľké prsia, príliš umelo vyzerajúce. Prirodzene vyzerajúce prsia sú tiež štýl pani doktorky. A hlavne – bola to žena, krehká a jemná, preto som sa rozhodla, že augmentáciu podstúpim u nej.

Absolvovali ste konzultáciu u viacerých plastických chirurgov?

Bola som na jednej konzultácii predtým, a hneď táto druhá konzultácia u pani doktorky Kevickej mi úplne sadla. Nechcela som ísť na príliš veľa konzultácií, lebo by som bola veľmi nerozhodná, hlavne keď som vedela, čo chcem.

Bianka, bolo to spontánne rozhodnutie, alebo ste o tom uvažovali viac rokov? Nebáli ste sa, že prídu nejaké komplikácie?

O operácii pŕs som rozmýšľala dva roky. Najprv som si hovorila, že po deťoch, ale potom som si povedala, že prečo? Proste som to v danej chvíli tak cítila, tak som do toho išla. Keby som sa bála, tak by som na operáciu nešla. Ja som sa naopak veľmi tešila. Ale mala som z toho zároveň rešpekt, predsa je to veľký zákrok, uspanie...

A čo rekonvalescencia? Môžete nám v skratke popísať, ako prebiehala? Spomínate si ešte na to – bolesť, spanie na chrbte? Kedy ste začali normálne fungovať...?

Úplne perfektná, ja som bola za 4 dni fit, samozrejme nie na to, aby som išla napríklad cvičiť, ale ten štvrtý deň som sa cítila už fakt super. Jediné, čo bolo signifikantne rozdielne počas rekonvalescencie, bolo spanie na chrbte, na čo nie som absolútne zvyknutá, ale dalo sa to zvládnuť. Prvé dva týždne to bolo ťažšie, ale absolútne to nebolo niečo, kvôli čomu by som nezaspala. Je to mierny diskomfort, ale do toho som išla tak, ako mi bolo na klinike povedané, že to musí byť a hotovo.

Čo by ste odporučili ostatným ženám, ktoré o augmentácii uvažujú?

Odkazujem im, že keď po tom túžia a pomôže im to so sebavedomím, pracovne, pre seba, aby to robili hlavne pre seba, nie kvôli chlapovi.

A posledná otázka – išli by ste do toho znovu?

Áno, išla by som do toho znovu. A možno v budúcnosti, keď dokojím (ak mi to bude dopriate) a budem potrebovať ísť na operáciu znova, tak by som do toho išla. Mám veľmi dobrú skúsenosť a dúfam, že by som v budúcnosti mala dobrú skúsenosť opäť.


Splňte si aj vy svoj sen ❤

Objednať sa k MUDr. Dominike Kevickej

 

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings