Chcela som prirodzené a ku svojej postave súmerné prsia a dlho som váhala. Motiva Ergonomix 380 ml, Demi profil.

Ako to všetko začalo...

Ahojte, chcela by som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť. Už niekoľko rokov sledujem na Estheticone všetky príbehy, hodnotenia a skúsenosti. Vždy som snívala o plných, pevných a prirodzene vyzerajúcich prsiach. Vyskúšala všetko možné aj nemožné na zväčšenie, ale nič nezabralo. Nepatrím medzi vychudnuté ženy a mám typ postavy hrušky, čiže žiadne prsia a široké boky, moja postava je veľmi nesúmerná, aj vďaka zdravotným problémom. Chcela som prirodzené a ku svojej postave súmerné prsia a dlho som váhala, či podstúpim augmentáciu.

 

Výber lekára a prvá konzultácia

Konzultáciu som absolvovala 19.7.2017 na klinike Avelane v Nitre. Pán doktor Mládek bol veľmi sympatický a hneď bolo vidieť, že je to profík v odbore. Ochotne mi vysvetlil celý priebeh operácie, aj riziká spojené s operáciou. Po meraní mi odporučil 2 veľkosti a dal mi ich samozrejme aj odskúšať. To bol teda neskutočný pocit vidieť na sebe plný výstrih. 

Dovtedy som si vôbec nevedela predstaviť, že by som mohla mať prsia... Už som mala pár skúseností s rôznymi plastickými chirurgmi a môžem Vám povedať, že už len podľa prístupu pri konzultácií si získal moju dôveru. Dohodli sme ihneď termín operácie na 14.8. 2017, samozrejme mi klinika vybavila aj predoperačné vyšetrenia, boli neskutočne ochotní a milí. S takýmto prístupom som sa ešte nestretla. V puberte som podstúpila už operáciu uší a aj keď to bola malá operácia, prístup je neporovnateľný, takže viem, že ak nemáte už na konzultácií dobrý pocit z lekára, ani o zákroku nepremýšľajte.

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka  

Podľa čoho som vyberala prsné implantáty? 

Po prečítaní  rôznych skúseností a odporúčaní, nielen na internete, ale aj od známych, som sa rozhodla pre implantáty značky Motiva. Má ich niekoľko mojich kamarátok, takže som mala možnosť ich vidieť a držať a boli úžasné! Porovnávala som si rôzne značky, ale väčšina z nich boli tvrdé a neprirodzené. Takže som presne vedela. Dosť si chválili aj čip, ktorý je v implantátoch. Moja prvá reakcia bola samozrejme, že nechcem mať v tele čip. Keď som o tom zisťovala viac, ten čip je veľká výhoda, lebo máš naozaj v prsiach to za čo si si zaplatila. Ak sa, nedajbože, niečo stane s implantátom, máš v rôznych krajinách hradenú reoperáciu, čo sa mi zdá naozaj super. 

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka  

Pred samotnou operáciou 

O dva týždne ma čaká operácia, už sa neviem dočkať a na moje prekvapenie sa vôbec nebojím. Sústreďujem sa len výsledok. Po operácií Vám potom napíšem, či mi tá nebojácnosť vydržala. Celkovo mám pocit, že som si vybrala najlepšieho lekára a odborníka, bezpečné a kvalitné implantáty a navyše klinika Avelane, kde ma budú operovať, je nádherná, takže to bude určite radosť tam ležať.Bezprostredne po operácii. Aká bola rekonvalescencia?  

To, že začínam žiť svoj sen, som si zo začiatku neuvedomovala. Po prebudení som cítila silný tlak na hrudi, vďaka čomu sa mi ťažšie dýchalo, ale ten sa po odstránení obväzov stratil. Starostlivosť na klinike, ktorá bola špičková samozrejme dopomohla k tomu, že som sa po operácii cítila mimoriadne dobre. Už nasledujúci deň po operácií ma prepustili z kliniky. Bolesti boli u mňa len mierne a to zhruba prvé 3 dni, ktoré mi tlmili lieky proti bolesti. Nepohodlné bolo spanie v polosede a tiež to, že som sa nevedela sama obliecť, ani sa sama umyť.

Nasledujúce dni boli skôr nepraktické, občas som zacítila ťahanie a pichanie alebo jemné tvrdnutie, alebo niečo ako silnú svalovku po cvičení. Preventívne som si dala ešte do piateho dňa slabšie lieky od bolesti. Najťažšie boli pre mňa prvé dva týždne, kedy som mala od lekára nariadený pokojový režim a samozrejme obmedzený pohyb. Celkový pocit po operácií však bol skvelý, pretože som sa sústreďovala na výsledok. Vtedy som si ešte neuvedomovala tú zmenu. 

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka  

A čo mesiac po operácii?

Až po zhruba mesiaci, keď prsia trochu odpuchli a začali sa ukladať, som ich videla v plnej kráse. Bola som neskutočne šťastná, že som tento zákrok podstúpila. Keď zhodnotím tie prvé týždne obmedzení a výsledok, môžem povedať, že by som tento zákrok kľudne absolvovala znovu, kedykoľvek. Prsia sú veľmi prirodzené a krásne stoja v každom oblečení, najmä v plavkách a spodnej bielizni. Už teraz mi značným spôsobom prispeli k zdravšiemu sebavedomiu a spokojnosti so sebou. Už nemusím hľadať špeciálne podprsenky a plavky. Čokoľvek si oblečiem vyzerá skvele. Hlavne mi prsia vyrovnali asymetriu tela, z ktorej som bola veľmi nešťastná.

Najskôr som sa obávala veľkosti implantátov, ale dnes som veľmi rada, že som nechala veľkosť implantátov na lekárovi. Prsia sú veľmi prirodzené. Z veľkosti B mám dnes C-D veľkosť, navyše sú prsia pevné, no zároveň mäkké a krásne sa prispôsobujú. Každým dňom sa z nich teším viac a viac. Reakcie okolia boli pozitívne, mnohí boli prekvapení, ako prirodzene môžu vyzerať umelé prsia. Za výsledok vďačím najmä lekárovi, ktorého prístup má presvedčil, že som si vybrala správne. 

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka

Zväčšenie prsníkov implantátmi, Motiva implantáty, Janka

Dva mesiace po operácii pŕs 

Už sú prsia ako moje, aj som zabudla, že som bola na operácii. Sú úplne makké a skoro ako moje.

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings