Simonka sa po piatich rokoch váhania rozhodla pre augmentáciu. A nemenila by :-) Motiva Ergonomix, 360 ml, Demi profil.

Prečo Vám napadlo podstúpiť plastickú operáciu prsníkov? 

Plastickú operáciu pŕs som chcela už dlho, odkedy som si uvedomila, že moje prsia už nenarastú a chcela som si ich dať zväčšiť.

 

 

 

Ako dlho ste sa rozhodovali? 

Rozhodovala som sa v rozmedzí niekoľkých rokov, či idem do toho, či počkať, samozrejme, aj po finančnej stránke to bolo náročnejšie, no určite nie nemožné. Nakoniec mi to trvalo cca 5 rokov, kým som sa odhodlala ísť do toho naplno.

A čo výber veľkosti a značky implantátu?

Značku a veľkosť implantátov sme vyberali s pánom doktorom Dziubanom podľa mojich želaní a anatómie mojich pŕs.

 

 

Ako prebiehala operácia?

Samotnú operáciu si samozrejme nepamätám, pretože som sladko spinkala. No viem povedať že trvala cca hodinu a vraj šlo všetko hladko.

 

Simonka 2 mesiace od operácie zväčšenie pŕs a kompresná podprsenka šla dole. "Už si môžem užívať svoj dekolt naplno a som maximálne spokojná. Cítim sa skvele a naozaj žensky!" Implantáty Motiva Ergonomix 360 ml, Demi profil. Operoval MUDr. Martin Dziuban, klinika FRAIS, Bratislava. 

Keď ste sa prebrali po narkóze, ako Vám bolo?

Po narkóze som sa prebudila s ťažkým pocitom na hrudi, avšak bola som na to pripravená. Pani doktorka, ktorá mi podávala anestéziu ma na to dopredu upozornila, aby som sa nezľakla.

A čo pooperačné bolesti?

Moje pooperačné bolesti neboli pravdupovediac žiadne, čo sa veľmi čudujem, aj všetci vôkol mňa. Som asi jeden z mála prípadov, kedy som bola s úsmevom na tvári hneď po operácii. Samozrejme, bolo nutné rozlíšiť bolesť od ťahania. Ja som cítila ťah na hrudi, ale bolesť nie.

 

 

Po akej dlhej dobe ste šoférovali auto?

Sú to niečo cez dva týždne a ja som dnes prvýkrát skúsila šoférovať. Bála som sa, ako to zvládnem, ale pomalými pohybmi sa to dalo zvládnuť :-).

Kedy ste prvýkrát videli nové prsia?

Prvýkrát som si videla prsia až na prvej kontrole po týždni, boli ešte obviazané a bez obväzov som si ich videla až na druhý týždeň na druhej kontrole a vyzerajú naozaj super.

Máte nejaké obmedzenia vzťahujúce sa k pooperačnému režimu po augmentácii?

Určite sú tu obmedzenia, ako napríklad, nemôžem dvíhať ruky ako pred operáciou, keď som si chcela obliecť tričko a nemôžem nosiť nič ťažké, ale žiadne vážnejšie obmedzenia nie sú, ak teda človek neposilňuje, pretože to sa odporúča až po pár mesiacoch od operácie. 

 

 

Keby ste sa mali ešte raz rozhodnúť, šli by ste do toho znova?

Keby som to mala celé absolvovať ešte raz, určite by som to podstúpila znova.

Aké sú reakcie okolia?

Z môjho najbližšieho okolia prichádzajú len samé pozitívne ohlasy a všetci mi to veľmi prajú, aby som bola zdravá a nech sa mi to čo najskôr zahojí. Samozrejme sa tešia na konečný výsledok.

 

 Simonku operoval MUDr. Martin Dziuban na klinike FRAIS v Bratislave. 

 

Pozrite si video o tom, aké boli jej pocity pred operáciou a prečo sa pre augmentáciu rozhodla:

 

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2023

cookie_settings