Objednať sa

 

MUDr. Ján Mráz pracuje ako plastický chirurg v tíme súkromnej kliniky plastickej chirurgie a estetickej medicíny YES VISAGE v Bratislave.

MUDr. Mráz vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Štúdium úspešne ukončil obhajobou diplomovej práce na tému Transplantácia tuku a kmeňových buniek. Po získaní lekárskeho diplomu začal svoju profesionálnu kariéru v Zemskej nemocnici Tomáša Baťu na oddelení zobrazovacích metód.

V rokoch 2015 až 2020 sa venoval špecializačnému štúdiu v odbore plastická chirurgia, ktoré ukončil atestačnou skúškou a obhajobou záverečnej práce zameranej na mikrochirurgiu. Svoje vedomosti získal a prehĺbil vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde pracoval v odboroch estetická a rekonštrukčná chirurgia a chirurgia ruky.

Od roku 2017 pokračuje v doktorandskom štúdiu dizertačnou prácou so zameraním na mikrochirurgický prenos voľných lalokov na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave.

Bohaté skúsenosti MUDr. Jána Mráza zahŕňajú aj početné zahraničné stáže, praxe a workshopy. Medzi najzaujímavejšie patria stáže v Thajsku či Mexiku. Pravidelne sa zúčastňuje na medzinárodných kongresoch a seminároch v oblasti plastickej a estetickej chirurgie.

Okrem pôsobenia v banskobystrickej nemocnici lekár pracoval na viacerých významných súkromných klinikách v Banskej Bystrici aj v Bratislave, kde sa venoval estetickej a plastickej chirurgii, ako aj aplikácii výplňových materiálov, neuromodulátorov a liftingových nití.

Je členom týchto odborných lekárskych spoločností:

  • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie
  • Slovenskej spoločnosť chirurgie ruky
  • Slovenská lekárska spoločnosť
  • Sekcia mladých chirurgov SLS

 

* označuje povinné položky

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings