Objednať sa

 

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová pôsobí ako plastický chirurg a garant v odbore plastická chirurgia v privátnom medicínskom centre Chirkoz v Bratislave.

Vzdelanie a prax

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia si pri odbornej praxi vyskúšala viaceré odbory, z ktorých ju najviac zaujala plastická chirurgia.

Po promócii na lekárskej fakulte pokračovala v špecializovanom štúdiu, ktoré úspešne ukončila v roku 2000 získaním atestácie z plastickej chirurgie.

Aktuálne je lekárka súčasťou tímu plastických chirurgov na súkromnej klinike plastickej chirurgie a estetickej medicíny Chirkoz v Bratislave, kde pôsobí od začiatku vzniku tohto zdravotníckeho zariadenia a zastáva aj funkciu odborného garanta v odbore plastická chirurgia.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Kubicová-Košťálová sa venuje celému spektru zákrokov plastickej chirurgie, najmä estetickej operácii prsníkov (zväčšenie, modelácia alebo zmenšenie prsníkov), chirurgickým korekciám v oblasti tváre (očné viečka, odstávajúce uši) a liposukcii prístrojom Body Jet, pri ktorej sa tuk z problémových partií odstraňuje pomocou vodného lúča.

 

* označuje povinné položky

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings