Objednať sa

 

Dr. med. univ. Lukáš Šimko, PhD. sa venuje od ukončení štúdia plastickej chirurgii. Pôsobí na Oddelenie chirurgie ruky v Univerzitnej nemocnici v Bratislave, kde ako plastický chirurg realizuje celú škálu výkonov plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, včítane chirurgie ruky. Jeho ďalším pracoviskom je AGEL CLINIC. Najčastejšie vyžadovanými operačnými zákrokmi z estetickej medicíny u žien, ktoré MUDr. Šimko vykonáva, sú zväčšovanie alebo zmenšovanie prsníkov.

 

Motto:
„Krása nespočíva iba v obnove mladistvého výzoru, ale hlavne v dosiahnutí optimálnych proporcií.“

 

Vzdelanie a odborná činnosť:

Absolvoval Lekársku fakultu Medicínskej univerzity vo Viedni. Od ukončenia štúdia pracuje ako plastický chirurg na Oddelení chirurgie ruky v Univerzitnej nemocnici v Bratislave. Takmer denne operuje pacientov s komplexnými zdravotnými a estetickými problémami, je k dispozícii na konzultácie a v ambulantnej forme garantuje dôkladnú pooperačnú starostlivosť.

Venuje sa tiež vedecko-výskumnej a pedagogickej práci - vyučuje študentov Lekárskej fakulty UK v Bratislave a je autorom početných publikácií a niekoľkých kapitol v odborných učebniciach.

Zúčastňuje sa na odborných konferenciách, kde získava nové poznatky a uvádza ich do svojej praxe, ale aj aktívne vystupuje a prezentuje vlastné skúsenosti. Zavŕšením jeho pedagogickej, prednáškovej a publikačnej činnosti je dokončené doktoranské štúdium (PhD).

 

* označuje povinné položky

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings