Objednať sa

MUDr. Martin Šimkanin je uznávaný plastický chirurg s významnou slovenskou aj zahraničnou praxou. Je členom Slovenskej a Českej lekárskej komory. Venuje sa celému spektru plastických a estetických operácií.

Štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Jána Amosa Komenského v Bratislave zakončil s červeným diplomom a potom úspešne zložil atestáciu z plastickej chirurgie. Dlhých 12 rokov pôsobil na Klinike plastickej chirurgie Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a Univerzitnej nemocnice Bratislava. Neskôr jeho kroky viedli na významné súkromné kliniky do Prahy, Plzne a Bratislavy.

Plastickej chirurgii sa MUDr. Martin Šimkanin venuje už takmer dvadsať rokov. Počas svojho pôsobenia absolvoval niekoľko odborných pracovných zahraničných stáží, a to vo Veľkej Británii, Rakúsku, USA a Taliansku. Prešiel tiež radom študijných pobytov a workshopov v San Diegu, Barcelone, Florencii, Viedni a mnoho ďalších.

Venuje sa predovšetkým tvárovej estetickej a plastickej chirurgii, invazívnym a mini-invazívnym metódam a úpravám poprsia. Medzi jeho špecializácie tiež patria chirurgicko-estetické úpravy brucha, modelácia paží, stehien a zadku, a tiež všetky liposukčné metódy.

Aktívne sa zúčastňuje tuzemských aj zahraničných seminárov, workshopov a vedeckých kongresov z oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie

V súčasnosti je členom tímu Kliniky YES VISAGE, kde pôsobí ako skúsený plastický chirurg.

Motto: "Preferujem decentnú, veku primeranú krásu. Americký spôsob chápania krásy mi je cudzí, preto odo mňa nečakajte nejaké vyzývavé, markantné, čí neprirodzené zmeny vizáže."

* označuje povinné položky

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings