Objednať sa

 

MUDr. Jurášek je veľmi skúseným odborníkom, ako plastický chirurg pôsobí už od roku 1983. Od roku 1996 pracuje samostatne v súkromnej ambulancii plastickej chirurgie Porta Med s.r.o. v Košiciach, kde sa zameruje na estetickú chirurgiu, najmä na zväčšovacie operácie prsníkov, operácie nosa, operácie horných i dolných viečok, face-neck lifting, tumescentnou metódu liposukcie a rádiofrekvenčnou liposukciu.

 

Profesijný životopis:

Do roku 1996 pracoval na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v Košiciach, najprv ako sekundárny lekár, neskôr bol odborným asistentom. Zameriaval sa hlavne na rekonštrukčné výkony a lalokové plastiky. Na košickom pracovisku uskutočnil roku 1994 prvý úspešný mikrochirurgický prenos voľného laloka na krytie poúrazového defektu na nohe. V roku 1997 (už na klinike Porta Med s.r.o.) zaviedol tumescentnú metódu liposukcie a od roku 2008 vykonáva novú rádiofrekvenčnú liposukciu.

Absolvoval odborné stáže na pracoviskách v Bratislave, Brne a Stuttgarte. Predstavenie a školenie rádiofrekvenčnej liposukcie uskutočnil na odborných stretnutiach s prednáškami a workshopmi v Toronte, Kapskom meste, Johanesburgu, Pretorii, Karlsruhe, Mníchove, Madride, Ženeve a Prahe.

Je členom medzinárodnej konfederácie pre plastickú, rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu (IPRAS).

 

* označuje povinné položky

Spojte sa s nami

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2023

cookie_settings