Objednať sa

 

MUDr. Zamboj sa venuje prevažne estetickej plastickej chirurgii, pôsobí a vedie súkromné centrum plastickej chirurgie a laserovej medicíny BELLEZA, ktoré má na Slovensku šesť pobočiek.

Profesijné skúsenosti:

Od roku 2003 pracoval vo Fakultnej nemocnici v Nitre na oddelení plastickej chirurgie, kde absolvoval povinnú lekársku prax v iných chirurgických odboroch. Odborné stáže potrebné k získaniu špecializácie pre plastickú chirurgiu vykonal na Klinike plastickej chirurgie v Bratislave, na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Bratislave a na Klinike plastickej a estetickej chirurgie vo Fakultnej nemocnici u sv. Anny v Brne.

Pol roka pôsobil ako lekár vo viacerých privátnych nemocniciach vo Veľkej Británii, absolvoval tiež školiaci pobyt na vyhlásenej súkromnej klinike v Prahe. Absolvoval množstvo ďalších školiacich zahraničných pobytov na klinikách v Európe i mimo nej.

Pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných kongresov plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie a odborných školení v oblasti estetickej medicíny.

Členstvo:

ISAPS – Medzinárodná spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

SSPECH – Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie 

ECAM – European College of Aesthetic Medicine 

SLK – Slovenská lekárska komora 

 

* označuje povinné položky

Spojte sa s nami

Motiva
Motiva © 2024

cookie_settings